facebook
logo

Usługi

Jesteśmy na każde wezwanie i zawsze dopinamy projekty na ostatni guzik. Z nami możesz być pewien, że wszystko się uda. Działalność firmy PLAST dzieli się na kilka kategorii. Nie ma rzczy, których nie dalibyśmy radę dla Ciebie zrobić!

Montaż stolarki

Realizujemy usługi z zakresu montażu okien, drzwi, bram, rolet itd.

Wykończenie otworów montażowych

Dokładnie wiemy jakie standardy muszą spełniać miejsca, w których zamontowane zostaną okna czy drzwi. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie wykończyć wszelkie otwory montażowe, lub usunąć usterki które wyniknęły w przebiegu innych prac remontowych.

Technologia ciepłego montażu

Energooszczędny ciepły montaż to nowoczesna technologia pozwalająca w szybki i łatwy sposób realizować Państwa zlecenia.

Remonty

Zajmujemy się również całkowitym remontem mieszkań czy domów. Realizowanie przez nas całego projektu pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze!

Serwis pogwarancyjny

Doświadczenie w branży pozwala nam rozwiązywać najtrudniejsze problemy budowlane. Wiedza i jej praktyczne zasosowanie eliminuje przyszłe błędy.

Kompleksowa obsługa inwestycji

Planujesz budowę? Generalny remont? Znamy się na rzeczy a umożliwiając nam opiekę nad Twoją inwestycją, masz gwarancję wpełni zrealizowanego projektu, oraz dbałości o każdy szczegół!

Wszelkie prawa zatrzeżone, 2015 PLAST, Paweł Doroż.
Inne opcje kontaktu: plastsc@op.pl | 501969735